دیجیتال مارکتینگ

digitalmarketing-sehreایده پردازی سهره: ایده‌هایی نو برای کسب و کارهای آنلاین

همان‌طور که می‌دانیم، حیات هر کسب و کاری به میزان فروش و پیدا کردن بازاری برای ارائه خدمات و محصولات وابسته است. بازاریابی و پیدا کردن بازار هدف برای فروش محصولات، مهم‌ترین بخش هر کسب و کاری است.

با گسترش اینترنت و فضای دیجیتال  و افزایش استفاده از شبکه‌های موبایلی، اهمیت حضور در این حوزه برای کسب و کارها بیشتر احساس می‌شود.

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال که بدلیل استفاده از فضای اینترنت گاها بازاریابی اینترنتی نیز نامیده می‌شود، شامل کلیه‌ی فعالیت‌هایی است که در فضای اینترنت برای بازاریابی و تبلیغ محصولات و خدمات و همچنین پیدا کردن مخاطبین کسب و کار صورت می‌گیرد.

برتری دیجیتال مارکتینگ نسبت به بازاریابی سنتی:

  1. تبلیغات هدفمند و بازدهی بالا

عمدتا در بازاریابی دیجیتال برخلاف بازاریابی سنتی، تبلیغات برای گروهی از مخاطبین ارسال می‌شود که به آن محصول یا خدمت نیاز دارند.

در حقیقت یکی از مزایای بازاریابی دیجیتال، تبلیغات هدفمند است و برخلاف بازاریابی سنتی که تبلیغات را برای حجم بالایی از افراد با سلایق و نیازهای متفاوت ارسال می‌کند؛ در دیجیتال مارکتینگ، تبلیغات را براساس نیاز کاربران و سلایق آن‌ها ارسال می‌شود. و این باعث بالا رفتن بازدهی تبلیغات می‌شود.

  1. دسترسی آسان به تعداد بالای مخاطبین

همچنین در این نوع بازاریابی، ما  به گروه بسیاری از مخاطبین، به آسانی دسترسی داریم که می‌توانیم سلایق و رفتار آن‌ها را شناسایی و هم‌جهت با آن‌ها محتوای تبلیغات را تغییر دهیم.

  1. قابل اندازه‌گیری بودن پارامترها و میزان موفقیت کمپین‌های تبلیغاتی

یکی از مزایای دیگر دیجیتال مارکتینگ نسبت به بازاریابی سنتی، قابلیت اندازه‌گیری آن است. با استفاده از ابزارهای آنلاین، می‌توان میزان موفقیت کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین را اندازه‌گیری کرد و نقاط ضعف و پیشرفت کسب وکار خود را شناسایی نمود.

آژانس دیجیتال مارکتینگ

شرکت‌ها و مجموعه‌های زیادی هستند که در زمینه بازاریابی دیجیتال و تبلیغات اینترنتی فعالیت می‌کنند. با توجه به رقابت شدید در این حوزه و همچنین نسبتا جدید بودن آن، تجربه، مهارت و همچنین صداقت در کار می‌تواند متمایز کننده این آژانس‌ها از یکدیگر باشند.

آژانس ایده پردازی سهره:

آژانس دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت سهره، با سال‌ها سابقه در زمینه‌ی طراحی و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، مدت‌هاست که در فضای آنلاین فعالیت دارد و تجربه‌ی بسیاری را در این مدت بدست‌ آورده است.

مجموعه‌ی ایده پردازی سهره، در بخش دیجیتال مارکتینگ، بسته‌ها و پیشنهاد‌های ویژه‌ای برای صاحبان کسب و کارها با توجه به نوع فعالیت و هدف‌شان درنظر دارد.

digitalmarketing-sehreideas

  1. بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO)

یکی از بهترین روش‌های جذب ترافیک ارگانیک و مخاطب به سایت، بهینه‌سازی سایت برای قرار گرفتن در صدر صفحه نمایش نتایج جستجو است. سئو سایت در مقابل بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) زمانبر تر است ولی می‌تواند ترافیک پایدار و مناسبی را به سایت شما هدایت کند.

یکی از فعالیت‌های ایده پردازی سهره، سئو سایت و بهینه سازی برای موتورهای جستجو است.

 

  1. بازاریابی شبکه‌های اجتماعی (Social Media Marketing)

social-marketing-sehreبا توجه به گسترش استفاده از شبکه‌های موبایلی و حضور بیشتر افراد در شبکه‌های اجتماعی؛ یکی از بهترین کانال‌های دیجیتال مارکتینگ، استفاده از شبکه‌های اجتماعی است.

در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، از طریق حضور فعال و مستمر در شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر، اینستاگرام، لینکدین به تبلیغ و بازاریابی محصولات می‌شود و ضمن آگاهی بخشیدن به افراد نسبت به برند باعث افزایش فروش می‌شود.

تیم دیجیتال مارکتینگ سهره، با تجربه چندین ساله‌ی خود در حوزه‌ی شبکه‌های اجتماعی، می‌تواند در برندسازی کسب و کار شما ارتقا چشمگیری ایجاد کند.

 

  1. بازاریابی محتوا (Content Marketing)

تولید محتوای باکیفیت و باارزش برای کاربر، میتواند ضمن پاسخگویی به نیاز او، اعتماد او را نسبت به برندمان جلب کنیم و بازدیدکنندگان را به مشتریان دائم تبدیل کنیم.

محتوای با کیفیت دارای پارامترهای مختلفی است. ایده پردازی سهره ضمن تولید محتوا برای سایت شما و ارتقا جایگاه شما در صفحه نتایج جستجو، به برندسازی و افزایش بازدید سایت شما می‌پردازد.

 

  1. بازاریابی ایمیلی (Email Marketing)

ایمیل یک کانال ارتباطی رایگان است که طرفداران زیادی دارد، بطوریکه امروزه در فضای اینترنت، عدم استفاده از آن اجتناب ناپذیر است.

بازاریابی ایمیلی می‌تواند یکی از کانال‌های مهم برای دیجیتال مارکتینگ باشد که دارای ابزارهای آنلاین زیادی برای مدیریت و بررسی مشتریانی که ایمیل برای‌شان ارسال می‌کنیم، است.

آژانس دیجیتال مارکتینگ سهره، پکیج کاملی از این نوع بازاریابی را برای کسب و کار آنلاین شما فراهم کرده است.

از مزایای بازاریابی ایمیلی می‌توان موارد زیر نام برد:

  • اطلاع رسانی به مشتریان از جدیدترین محصولات و خدمات
  • تبلیغات برند و محصولات
  • حفظ مشتریان قدیمی با ارسال ایمیل‌های منظم و با فاصله زمانی مشخص و نه زیاد کوتاه

ما با آنالیز مخاطبین شما و ارسال ایمیل‌های بامحتوا و هدفمند، به افزایش بازدیدکننده و درنهایت مشتریان شما کمک می‌کنیم و با آنالیز رفتار مخاطبین، ایمیل‌های ارسالی را بهینه سازی می‌کنیم تا بهترین نتیجه را دریافت کنیم.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه