سئو سایت

SEO-sehre digital marketing agencyخدمات سئو و بهینه سازی سایت

سئو چیست؟

به‌طور کلی به کلیه‌ی فعالیت‌هایی که در راستای ارتقا رتبه سایت در صفحه نتایج موتورهای جستجو (گوگل) صورت می‌گیرد، سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می‌گویند. سئو باعث افزایش دیده شدن سایت و در نتیجه جذب کاربران شده و از این جهت برای کسب و کارهای اینترنتی بسیار مهم است.

توجه داشته باشید، هرچقدر سایت شما دارای طراحی جذاب، محتوای مفید و اختصاصی باشد، بدون دیده شدن در صفحه نتایج گوگل، هیچ تاثیری مفیدی در روند کسب و کار شما ندارد.

سئوی سایت دارای سه بخش عمده و اختصاصی است:

 1. سئو تکنیکال

بهینه سازی کدهای داخلی سایت، استفاده از کدهای نشانه‌گذاری اسکیما، بهبود سرعت سایت، ارتقا امنیت وبسایت، همه این‌ها در بخش سئو تکنیکال قرار می‌گیرند.

 1. سئو داخلی یا on-page

بهینه سازی محتوای سایت، آنالیز کلمات کلیدی و هر آنچه که مرتبط با محتوای درونی وبسایت شما است، را شامل می‌شود.

 1. سئو خارجی یا off-page

سئوی خارجی سایت شامل ساخت بک لینک‌های معتبر، ریپورتاژ آگهی، سیگنال‌های شبکه‌های اجتماعی و هر آنچه که برای بهبود رتبه سایت در خارج از محیط وبسایت انجام می‌دهیم، است.

 

 

چرا باید از خدمات سئو سایت استفاده کرد؟

 1. ارتقا و بهبود رتبه سایت در صفحه نتایج گوگل
 2. افزایش دیده شدن در بین مخاطبین و کسانی که جویای خدمات و محصولات شما هستند.
 3. افزایش جذب کاربر
 4. افزایش فروش محصولات و خدمات

خدمات سئو و بهینه سازی سایت توسط ایده پردازی سهره

ایده پردازی سهره با بررسی رقبای شما و تجزیه و تحلیل آن‌ها، بهترین استراتژی را برای روند بهبود رتبه سایت شما در صفحه نتایج گوگل اتخاذ می‌کند و در نهایت باعث ارتقا رتبه سایت شما در صفحه نتایج گوگل می‌شود.

برخی از خدمات سئو سایت ارائه شده توسط ایده پردازی سهره

 1. تحلیل سایت و بررسی مشکلات کدنویسی و ساختاری سایت و ارائه راهکارهای عملی برای بهبود (سئو تکنیکال)
 2. آنالیز رقبای سایت شما و ارائه استراتژی مناسب برای بهبود کسب و کار شما در فضای اینترنت
 3. مشاوره در جهت انتخاب کلیدواژه‌های مناسب برای کسب و کار شما
 4. مشاوره در بازاریابی اینترنتی، دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی محتوا و افزایش نرخ جذب کاربر و دریافت بیشترین بازدهی
 5. بهبود سئو داخلی سایت یا همان سئو on-page
 6. بهبود سئو خارجی سایت یا همان سئو off-page
 7. آنالیز وضعیت نرخ تبدیل سایت و ارائه راهکارهایی در جهت بهبود آن
 8. ارائه گزارش عملکرد و روند بهبود وضعیت سایت در هر ماه
 9. آموزش تولید مقالات مفید و تخصصی و مرتبط با حوزه‌ی کاری
 10. ارائه آموزش‌های لازم به صاحبان کسب و کارها و وبمستران برای مدیریت بهینه وب سایت

قیمت خدمات سئو

یکی از اصلی ترین سوالات صاحبان وبسایت‌، قیمت و مبلغ خدمات سئو برای سایت آن‌هاست. و هرکسی با توجه به سلیقه و میزان تخصص خود مبلغ خاصی را برای این نوع از خدمات وب ارائه می‌کند که این بی‌ثباتی قیمت برای وبمستران و صاحبان وبسایت‌ بسیار آزاردهنده است.

چرا هزینه سئو سایت‌ متفاوت است؟

برای محاسبه قیمت و هزینه تعرفه خدمات سئو پارامترها و فاکتورهای زیادی تاثیرگذار است. و با توجه به هدف و بودجه وبمستران، می‌تواند پکیج‌های سئو متفاوت باشد.

پارامترهای تاثیرگذار در هزینه سئو سایت:

 1. درجه سختی کلمه کلیدی

درجه سختی هر کلمه کلیدی را میزان سرچ شدن آن کلمه در ماه تعیین می‌کند. رقابت در کلماتی که دارای سرچ بیشتری هستند، در کل بیشتر است و این کلمات دارای رقبای سخت تری نیز هستند.

ابزارهای مختلفی برای بررسی میزان سختی این کلمات وجود دارند که خیلی از آن‌ها دارای اکانت پولی هستند. ایده پردازی سهره با استفاده از این ابزارها، رقبا را بررسی کرده و کلمات کلیدی مناسب را برای وبسایت تعیین می‌کند.

 1. هدف وبمستر از سئو کردن سایت

صاحبان وبسایت‌ها دارای اهداف مختلف و گاها سلیقه‌ای در مورد سئوی وبسایت‌های‌شان هستند و این، کار قیمت گذاری برای سئو را سخت می‌کند.

 1. وضعیت فعلی وبسایت

میزان مبلغ خدمات سئو به وضعیت فعلی وبسایت بسیار بستگی دارد. اینکه سایت دارای سابقه فعالیت است یا نوپا و تازه کار است، میزان اسپم اسکور سایت، تعداد کاربران فعلی و جایگاه آن در بین صفحات گوگل بسیار در برآورده کردن هدف سئوی سایت تاثیرگذار است.

 1. ساختار کدهای سایت

ساختار کدهای سایت بسیار در سرعت لود و بارگذاری صفحات سایت، امنیت وبسایت، نحوه نمایش آن در دیوایس‌های موبایلی تاثیرگذار است. ایده پردازی سهره با بررسی وضعیت کدهای سایت، تمامی اشکالات ممکن در ساختار کدهای سایت را بررسی و رفع می‌کند.

قطعا سایت‌هایی که با کدهای درست و بهینه نوشته شده‌اند، این قسمت را نیاز ندارند و در نتیجه سئوی آن‌ها شامل این بخش نمی‌شود.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه