طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی، حضور پر رنگ در فضای آنلاین

برای شرکت شما و کسب و کارتان بسیار پیش آمده که مشتریان شما آدرس سایت شما را درخواست نمایند یا زمانی که کارت مجموعه کاری خود را به آن­ها می­دهید در روی آن به دنبال آدرس وب­سایت شما باشند. طراحی سایت شرکتی این نیاز را رفع می نماید.

اگر در فکر گسترش و افزایش اعتبار شرکت خود در فضای مجازی هستید. از این ایده استقبال خواهید کرد که برای شرکت خود وب­ سایتی داشته باشید و بتوانید در فضای آنلاین نیز حضور داشته باشید و از مزایای بسیار ویژه آن استقبال نمایید. در ادامه بیشتر در این رابطه توضیح خواهیم داد:

طراحی سایت شرکتی

در طراحی سایت شرکتی با توجه به نیاز شما صفحات تعیین می­ شود و در هنگام سفارش دادن طراحی سایت شرکتی سعی نمایید تا حد امکان خواسته­ هایتان را شفاف و روشن مطرح نمایید و مستندات خواسته شده را در تاریخ مقرر تحویل دهید. در ادامه صفحاتی که معمولا سایت­ های شرکتی در طراحی سایت­شان نمایش می­ دهند را برایتان لیست کرده ­ایم:

  • صفحه اصلی
  • لیست محصولات، خدمات و تعرفه­ ها
  • وبلاگ
  • تماس با ما
  • درباره ما

صفحه اصلی

مهم­ترین صفحه سایت شما همین صفحه است. مشتریان در اولین دید این صفحه را می­ بینند و هویت شرکت شما نیز تعیین می­ گردد. رنگ سازمانی، هویت بصری، لوگو، صفحه شبکه­ های اجتماعی و هر چیز مهم و ارزش­مندی که فکر می­ کنید بهتر است در این صفحه قرار بگیرد.

رزومه کاری، نمونه کارها، لیست شرکای کاری و پروژه­ های در دست اقدام نیز در این صفحه قرار می­ گیرند. مهم­ ترین مورد که باید آن را در نظر داشته باشید این است که مخاطبی که به سایت شما وارد می­ شود در نگاه اول باید بداند که زمینه کاری شما چیست.

 

در اهمیت صفحه اصلی همین بس که بدانید، این صفحه را همانند دسکتاپ خود بدانید و معمولا دسکتاپ شامل همه چیزهایی است که باید دم­ دست باشد و نیاز دارید سریع به آن دسترسی داشته باشید.

لیست محصولات، خدمات و تعرفه­ ها

در این صفحه با توجه به زمینه فعالیت شما و سیاست کاری که دارید تعیین می­ شود که چه محتوایی قرار بگیرد. در تعیین محتوای این صفحه نوع مخاطب شما، اهداف شما و رفتار رقبای شما نیز موثر است.

وبلاگ

این صفحه نیز با توجه به سیاست کاری شما تعیین می­ شود که وجود داشته باشد یا وجود نداشته باشد و یا چه نوع محتوایی در آن قرار بگیرد. سیاست شما چیست؟ معرفی محصول؟ معرفی خدمات؟ کسب جایگاه در صفحات نخست نتایج جستجو؟

تماس با ما

در این صفحه معمولا راه­ های ارتباطی را لیست می­ نمایند و تا جایی که برایتان ممکن است راه ارتباطی با کیفیت و درخور شان خود و مشتری را قرار دهید. ایمیل، تلفن، شبکه اجتماعی، پیام­ رسان و…  نیز عموما موارد قابل ذکر در این صفحه است.

همچنین شما می­ توانید امکان گفتگوی آنلاین را به وب­ سایت خود اضافه نمایید و بدین صورت بسیاری از مشتری­ ها را راحت­ تر و با سرعت بیشتری جذب می­ نمایید. همچنین اگر این پروسه را به درستی انجام دهید احترام و اعتماد ویژه ای به دست می­ آورید که نشان از ارزش مشتری نزد شما می­ باشد.

درباره ما

در این صفحه تاریخچه، چشم ­انداز و هر محتوا و مطلبی راجع به شرکت که دوست دارید مخاطبان شما بدانند را ذکر کنید و نوعی دیگر از حرفه­ ای­ گری خود را به آن­ها نشان دهید.

می­ توانید اعضای شرکت را نیز معرفی نمایید، همچنین از محل کار و ساختمان شرکت نیز تصاویری را قرار دهید.

 

مزایای سایت شرکتی

حضور شرکت شما در فضای آنلاین مزایای بسیاری برای شما و کسب و کارتان دارد که به آن می ­شود و در مورد آن­ها توضیحاتی را ذکر می­ کنیم:

  • حرفه ­ای بودن
  • ارتباط راحت­ تر
  • افزایش درآمد
  • اعتماد سازی
  • برند سازی

 

حرفه­ ای بودن

سایت شما نمایان­گر شخصیت کاری و حرفه­ ای شما در زمینه فعالیت و حوزه تخصصی شما می­ باشد. سعی نمایید آن را به حرفه­ ای­ ترین و مدرن­ ترین نوع ممکن تدوین و ایجاد نمایید. مشتریان نیز این پرستیژ کاری را متوجه خواهند شد و ارزش و اعتبار شما را درک کرده و آن را حفظ می­ نمایند.

ارتباط راحت­ تر

اینترنت بزرگترین بازار جهان برای یافتن نیازهای شما بدون هیچ محدودیتی است. مشتریان شما به واسطه بازدید از وب­ سایت شما می­ توانند از دیگر شهر­ها و کشور­ها از خدمات و محصولات شما بهره­ مند شوند و با شما ارتباط بگیرند.

در صفحه تماس با ما در سایت شرکت شما نیز راه ­های ارتباطی شما ذکر می­ شود و این نیز مزیت دیگری است که باید به آن اشاره شود. بسیاری از سایت­ ها سیستم پاسخگویی آنلاین را نیز به سایت خود اضافه می­کنند و شما می­ توانید از آن استفاده نمایید و احترام مشتری نسبت به خود را بدست آورید.

اعتماد سازی

در این دوران به دلیل موارد بسیار زیاد رفتار غیرحرفه­ ای و خارج از عرف اعتماد افراد به آسانی جلب نمی­ شود. شما می ­توانید با داشتن سایت شرکتی و قرار دادن نمونه کار­ها، رزومه کاری و شرکای خویش نیز فعالیت های خود را کامل و مستند در اختیار مشتریان قرار دهید و در ذهن آن­ها پیش زمینه مثبت و قابل اعتمادی برای خود بسازید. مطمئن باشید در نهایت این اعتماد سازی به سود شما خواهد بود.

افزایش درآمد

دریافت سفارشات بیشتر از شهر خود و خارج از شهر خود سبب بالا رفتن فعالیت و بستن قرار داد می ­شود و به همین دلیل باعث افزایش درآمد می­ گردد.

برند سازی

به واسطه حضور مستمر و همیشه در صحنه در فضای آنلاین و رفتار حرفه­ ای می­ توانید احساس اعتماد را در مخاطب خود ایجاد نمایید. برای برند شدن کافی است درصد زیادی از مشتریان شما حس رضایت از شما را داشته باشند و بدین صورت خود باعث تبلیغ شما نزد دوستان و نزدیکان­شان می­ شوند.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض خواهیم کرد که شما با این مسئله موافق هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه